Špedícia - preprava živých zvierat
skhrcsendehuplsltr
  • Henrich Ravas – Agrovest
    Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
    +421 908 719 305
  • Henrich Ravas – Agrovest
    Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
    +421 908 719 305

separator

Ponúkame služby prepravy živých zvierat vozíkom alebo nákladnými vozidlami:

Jednopodlažný vozík je schválený na prepravu živých zvierat do 8 hodín a ťahaný osobným vozidlom kategórie SUV. Maximálna nosnosť je 1700kg a transportujeme ním menšie počty kusov (napr. 2-3 kusy kráv, ovce, ošípané...) na bitúnok v rámci SR, príp. dovoz/odvoz plemenných zvierat zo/do zahraničia alebo v rámci SR.

Orientačná cena za km je 1,20€ bez DPH (výjazd 906 04 Rybky, dojazd 906 04 Rybky). Cena za km zahŕňa všetky poplatky (diaľničné mýta, nakládka a vykládka do jednej hodiny, stojné do jednej hodiny, atď...). Minimálna platba je 100€ bez DPH.

Nákladné vozidlo je dvojpodlažné a schválené na prepravu živých zvierat nad 8 hodín, t.j. TYP 2. Maximálna nosnosť je 18000kg a používame ťahače s návesmi alebo súpravy (valník s vlečkou). Transportujeme ním väčšie počty kusov (napr. ca. 30 ks kráv, 25ks ťažkých býkov) na rôzne miesta v rámci SR a Európskej Únie.

Orientačná cena za km je 2,00€ bez DPH (výjazd 906 04 Rybky, dojazd 906 04 Rybky). Cena za km zahŕňa všetky poplatky (diaľničné mýta, nakládka a vykládka do jednej hodiny, stojné do jednej hodiny, atď...). Minimálna platba je 300€ bez DPH.

Presné ceny vieme určiť po vašej bližšej špecifikácii a vašich podmienok.

Vždy sa snažíme nájsť individuálne a najlepšie riešenie, aby ste na preprave ušetrili. T.j. pri dlhších vzdialenostiach vieme poskytnúť zľavy, príp. ak vieme vopred, že naše vozidlá sa budú pohybovať vo vašom okolí, tak počítame cenu výjazdu prepravy od vášho miesta nakládky.

Sledujte prosím aj priečinok AKTUALITY, kde priebežne informujeme o našej ponuke, dopyte a voľných kapacitách, príp. nám napíšte, aby sme vám vedeli včas vypracovať cenové ponuky.

 

prepravný box pre dobytok   nákladná preprava dobytku
     

Kontaktný formulár

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

UPOZORNENIE

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Pre použítie tohoto webu potvdte prosím súhlas.

Súhlasím

 https

 

 

 

created by: Marek Sarvas